تلفن‌های هوشمند کارایی کارمندان را افزایش می‌دهند
ارسال در تاريخ یکشنبه ۱۳۸٩/٩/٧ توسط ایمان

بر اساس نتایج حاصل از بررسی جدید مرکز پژوهشیForrester ، آن دسته از کارمندانی که سازگاری بیش‌تری با فناوری دارند و به نسل نوین فناوری خوش‌بین‌ترند، بیش از دیگر کارمندان در ارتقا شرکت خود سهیم هستند.البته در این میان کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات (IT)  چندان در این فرآیند تأثیرگذار نیستند.

به گزارش تک‌ورلد ، مت براون (Matt Brown) یکی از مدیران ارشد Forrester و مسئول این بررسی گفت: کارمندانی که در محل کار خود از گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و همچنین پس از ساعات کاری اینترنت و ابزارهای آن را به کار می‌بندند، بیش از دیگر همکاران خود در جریان رشد و ارتقا سازمانی سهیم هستند.


مرکز تحقیقاتی Forrester در این بررسی 5519 کارمند در آمریکای شمالی، بریتانیا، فرانسه و آلمان را مورد بررسی قرار داد و در پایان دریافت که افزایش تمایل کارمندان برای استفاده از فناوری در میزان علاقمندی آن‌ها به توسعه سازمانی نقش مستقیم دارد.


این مرکز تحقیقاتی معتقد است که استفاده از محتوای اینترنتی و ابزارهای ارتباطی مجازی می‌تواند ضمن ارتقا ارتباطات سازمان‌ها و کارمندان، آن‌ها را با دانش نوین و کاربردی آشنا سازد که این مسئله در افزایش کارایی آن‌ها موثر است.