ارایه‌ی سیم‌کارت سه شماره‌ای
ارسال در تاريخ یکشنبه ۱۳۸٩/۸/٢۳ توسط ایمان

معاون همراه اول گفت که امسال برای نخستین بار سیم‌کارتی را در نمایشگاه تلکام ارائه می‌دهیم که قابلیت داشتن سه شماره برروی آن وجود دارد.محمدمهدی عطوفی در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به سرویس‌های جدیدی که همراه اول در نمایشگاه تلکام امسال ارائه می‌دهد اظهار کرد: امسال برای نخستین بار سیم‌کارتی را در نمایشگاه ارائه می‌دهیم که قابلیت داشتن سه شماره برروی آن وجود دارد به این معنی که با یک سیم‌کارت می‌توان سه شماره‌ی همراه اول را در آن داشت.

وی افزود: همچنین در این نمایشگاه چند سرویس دیگر مربوط به سرویس‌های ارزش افزوده ارائه می‌شود که فروش سیم‌کارت همراه گوشی یکی از آن‌هاست؛ این سیم‌کارت‌ها اعتباری همراه اول بوده و با مدل LG و به قیمت 35 و 45 هزار تومان به فروش می‌رسد که با استقبال خوبی مواجه شده است.

او در ادامه با بیان اینکه در انتخاب گوشی پارامتر تشعشع را مد نظر قرار می‌دهیم تاکید کرد: گوشی‌های مختلف را بررسی کرده و بحث تشعشع را در آن‌ها مورد بررسی قرار می‌دهیم که میزان آن به‌صورت استاندارد باشد که در این نوع گوشی‌ها نیز این موضوع مورد بررسی قرار گرفته است.

عطوفی هم‌چنین در بخشی از سخنان خود گفت: در آینده تعرفه‌های مختلف برای سلیقه‌های مختلف را خواهیم داشت و درواقع شاهد تعرفه‌های خاص همراه اول خواهید بود.

منبع:ایسنا