تمایل Dell برای بازگشت به ایران

هفته گذشته در سمیناری که توسط گروه زیگورات برای مدیران ارشد دولتی و بخش خصوصی در استان‌های شمالی کشور برگزار شد، علی رشیدی،‌ رییس هیئت مدیره این شرکت، از تمایل رسمی دل برای حضور دوباره در بازار ایران خبر داد و نسبت به افزایش محصولات و راه‌حل‌های این شرکت در ایران ابراز امیدواری کرد.

شرکت Dell سومین تولیدکننده رایانه در جهان است و در زمینه تولید سرور و ایستگاه‌های پردازشی مقام دوم را در اختیار دارد.
زیگورات نیز مهم‌ترین بازیگر ایرانی محصولات Dell در سال‌های اخیر بوده است و رشیدی با اشاره به حفظ فروش محصولات دل در شرایط کنونی و علیرغم محدودیت‌های موجود، به ارایه محصولات حرفه‌ای دل در ایران اشاره کرد و از ارائه سبد کامل این محصولات در حوزه رایانه و شبکه توسط گروه زیگورات مطابق با تنوع جهانی دل خبر داد.

به گفته رشیدی، گروه زیگورات تاکنون روی بحث لپ‌تاپ‌ و تبلت‌های دل تمرکز بیشتری داشت اما با حرکت به سمت راه‌حل‌های رایانش شخصی و سازمانی از این پس محصولاتی مانند گوشی‌های هوشمند و ابزارهای تندرستی را هم به محصولات خود اضافه کرده است.

رییس هیئت مدیره گروه زیگورات با اشاره به چشم‌انداز این شرکت جهت تامین یک محصول در سبد کالای هر ایرانی، گفت: ما در زیگورات به استانداردهای جهانی خدمات، متعهد هستیم و روی محصولات حرفه‌ای دل سه سال گارانتی ارائه می‌کنیم. گروه زیگورات از سال ۸۵ تاکنون روی برند دل فعالیت‌ قدرتمندی داشته و علاوه بر اخذ مجوزهای لازم به عنوان عرضه کننده انحصاری محصولات DELL در ایران فعالیت نموده است.

/ 0 نظر / 12 بازدید