این یک نرم افزار کاربردی برای حسابداری است

نرم افزار حسابداری پارمیس همراه از سری محصولات موبایل شرکت پارمیس است و به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر سادگی آن، استاندارد های حسابداری نیزدر آن لحاظ شده است. مدیریت حسابهای بانکی، صندوق ها، هزینه ها، بدهی ها، طلب ها، مدیریت هزینه ها و درآمدهای هر یک از اعضای خانواده به تفکیک و ارائه گزارشات متنوع، تنها بخشی از امکانات حسابداری پارمیس همراه است.

 در اپلیکیشن حسابداری اندرویدی پارمیس همه موارد لازم جهت دراختیار داشتن یک برنامه حسابداری کوچک و درعین حال کامل، پیش بینی شده است.گزارشات هم به صورت نمودار و هم به صورت فهرست وار و با نمایش جزئیات در قسمت پرداخت ها و دریافت ها قابل مشاهده خواهد بود. علاوه بر این امکان مدیریت چک ها و اسناد پرداختی نیز در نرم افزار موبایل رایگان پارمیس ، گنجانده شده است.از دیگر گزینه هایی که در نرم افزار حسابداری پارمیس وجود دارد، قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات، تخصیص رمز عبور برای ورود به برنامه، پشتیبانی و مرکز پیام و ویرایش مشخصات کاربری می باشد.

مهندس مظاهر مرجانی عضو خانه صنعت و معدن و تجارت جوانان استان تهران ، بنیانگذار شرکت فناوری اطلاعات پارمیس خاطرنشان کردند: شرکت فناوری اطلاعات پارمیس باتوجه به شرایط مالی و اقتصادی و همچنین جهت ترویج فرهنگ مالی و اقتصادی افراد و خانواده ها با تلفیق نرم افزار حسابداری و تلفن همراه، و طراحی نرم افزار حسابداری رایگان پارمیس همراه، برآن شده است تا موجبات تسهیل در بکارگیری و تسریع در رشد فرهنگ مالی و اقتصادی میان افراد و خانواده ها را فراهم آورد. امید است در سالی که با نام اقتصاد و فرهنگ نامیده شده بتوانیم گامی هر چند کوچک اما موثر در اعتلای فرهنگ و اقتصاد کشور داشته باشیم.ایشان خاطرنشان کردند پارمیس همراه قابل نصب بر گوشی های اندروید بوده و از طرف شرکت فناوری اطلاعات پارمیس به صورت رایگان عرضه شده است. همچنین نسخه IOS پارمیس همراه ،مخصوص گوشی های آیفون نیز در حال طراحی بوده و بزودی عرضه خواهد شد.

 

 

دریافت برنامه

/ 0 نظر / 32 بازدید